MEGA MASTER

UV Ofset

mega-master-makina

Ultraviyole baskı, mürekkebi basıldıkça uv ışıklarla kurutmak veya kürleştirmek için kullanılan bir baskı biçimidir.

Baskı makinası mürekkebi tabakaya uyguladığında, tabaka özel olarak tasarlanmış UV ışığının altından geçer ve mürekkep anında kurutulur veya kürlenir.

Ultraviyole baskı tekniği mürekkep tabakaya basıldığında yayılma şansı bulamaz ve çok daha ince detaylar elde edilir. Buna ek olarak Uv baskı tekniğiyle basılan işler hava koşullarına dayanıklıdır ve solmaya karşı direnci arttırır. Bu baskı tekniği düşük miktarda VOC (Uçucu Organik Madde), koku ve ısı ürettiği için daha çevre dostudur.

70x100 6+1 Uv Ofset makinası ile üretim yapan Mega Master deneyimli çalışan kadrosu, yüksek teknolojisi ve Ar-ge çalışmalarıyla müşterilerine plastik ve metalize yüzeylere baskı konusunda en verimli üretimi yapmayı hedeflemiş ve sıkça rastlanan kazınma, sürtünme gibi problemleri ortadan kaldırmayı başarmıştır. Ayrıyetten Fleksible metaryallerde mürekkebin malzemeye en iyi şekilde tutunmasını ve baskı sonrası işlemlerde mürekkebin baskı yüzeyinde bozulma ve deforme olma gibi sorunlarıda ortadan kaldırıp en kaliteli ve en doğru üretim şekliyle müşterilerimize Uv baskı konusunda en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Metalize kutu

PVC PP KRAFT Defter Kapağı

PVC PP COCUK KASKLARI MODEL ARAÇ KEPLERİ

PVC ETİKETLER

PP ETİKETLER

METALİZE ETİKETLER

STICKER

PVC KUTU

PVC COCUK MASALARI

Lenticular baskı

İskambil Kağıdı

Sim Kart

Adres

100.Yıl Mahallesi Matbaacılar Sitesi 4. Cadde No : 84 Bağcılar / İstanbul


İletişim

Email: info@megamaster.com.tr
Telefon: 0212 332 00 15
Fax: 0212 332 07 15